Az országos tisztifőorvos június 26-a, péntek éjfélig hosszabbította meg a másodfokú hőségriasztást. Június 27-e, szombat nulla órától kedd éjfélig pedig harmadfokú hőségriadót rendelt el. A hőségriasztás időtartama alatt Székesfehérváron a Csitáry G. Emil Uszoda strandja egy órával tovább, este 20 óráig várja vendégeit. A csúszdák üzemideje változatlan marad, minden nap 9 és 18 óra között használhatók.
Az országos tisztifőorvos június 26-a, péntek éjfélig meghosszabbította a másodfokú hőségriasztást az ország egész területére. Június 27-e, szombaton nulla órától június 30-a, kedd éjfélig pedig harmadfokúra emelte a riasztást.
A nyári szezon nyitvatartási rendje szerint a Csitáry G. Emil Uszoda strandja 8 és 19 óra között várja a fürdőzni vágyókat. Amennyiben a nyári időszakban az országos tisztifőorvos hőségriadót rendel el, az érintett napokon a strand a megszokottnál egy órával tovább, este 20 óráig tart nyitva.
A csúszdák minden nap 9 és 18 óra között használhatók. A 16 óra után igénybe vehető félárú belépő kizárólag hétköznapokon, hétfőtől péntekig váltható.
2026-ban a Városi Strandra a felnőtt belépő 3200 Ft-ba, a kedvezményes belépők 2700 Ft-ba kerülnek. Az idei évben is lehetőség lesz családi, kiegészítő és csoportos jegyek vásárlására, ahogy bérletek is válthatók. További részletes információt a Városgondnokság honlapján és a strandfürdő Facebook oldalán olvashatnak.
A strand egész nyáron, augusztus 30-ig várja a fürdőzni vágyókat!
(ÖKK/MEDIA24.hu)

